Юні квітникарі

Керівник гуртка Білоконна Оксана Володимирівна 

О, скільки їх на поляхі Але кожен цвіте по-своєму - ось вищий подвиг квітки!

  Підчас роботи гуртка діти отримують більш поглибленні і розширенні знання з природознавства, квітництва. На заняттях діти вивчають всі групи рослин, які використовуються в озелененні та оформленні інтер'єру. Для кращого засвоєння тем великого значення приділяю практичним заняттям. 
  На заняттях гуртка знайомлю учнів з народною символікою України, що виховує в них пошану до народних символів, народних свят, обрядів. 
  Гуртківці беруть участь у масово-натуралістичних заходах, тематичних святах, організацій виставок квітів. 
  Робота з вирощування розсади квітів, догляду за рослинами на квітниках, навчально-дослідній ділянці, виховує в них трудові навички, екологічну свідомість, 
  В процесі дослідницької роботи намагаюсь вчити учнів спостерігати за природою, створювати квіткові композиції та букети. 
  Велику увагу я зосереджую на кімнатних рослинах. Адже яскраві кімнатні квіти і свіжа зелень завжди тішать око людини, заспокійливо діють на нервову систему, поповнюють повітря в закритих приміщеннях. 
  На заняття гуртка приділяю також увагу рідкісним та зникаючим видам квіткових рослин, які занесено до Червоної книги України.

Немає коментарів: