вівторок, 4 жовтня 2016 р.


4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин
 (Animals Protection World Day)

Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі.Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі. Рішення відзначати Всесвітній день тварин було прийнято 4 жовтня на Міжнародному конгресі прихильників руху із захисту природи, який відбувався у Флоренції в 1931 році.
Перше товариство захисту тварин з’явилося в Англії в 1824 році. У нашій країні цей день відзначається приблизно з 2000 року. Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і в захисті прав домашніх тварин. На сьогоднішній день у багатьох країнах світу існують організації, які захищають тварин і відновлюють флору і фауну нашого світу. Їх цілі такі: підвищення у суспільстві рівня етичного та гуманного ставлення до тварин, запобігання випадків жорстокого поводження з тваринами, впровадження в практику методів гуманного контролю над популяцією безпритульних тварин, об’єднання співдружності людей небайдужих до проблем бездомних тварин.
    Юннати Дунаєвеччини теж приєдналися до свята, провівши вікторину "Друзі наші менші" та конкурс малюнків "Мій домашній улюбленець".
 Оберігайте тварин, не забувайте, що вони беззахисні і без нашої допомоги їм не вижити в цьому світі.


Немає коментарів: