Основи комп’ютерного моделювання з хіміко-бюлогічним нахилом

     Заняття гуртка проходять на базі Дунаєвецької станції юних натуралістів.  Гурток розрахований на учнів середнього шкільного віку, які бажають не лише набути відповідних умінь і навичок з інформатики, але й доповнити їх елементами дисциплін природничо-математичного циклу на базі СІТ. Заняття гуртка проходять відповідно до календарного плану складеного згідно програми та затвердженого адміністрацією закладу.
Основні зусилля гуртка «Основи комп’ютерного моделювання з хіміко-бюлогічним нахилом»  Дунаєвецької станції юних натуралістів були спрямовані на удосконалення навчального процесу та стійке формування прийомів роботи на комп’ютері з різноманітним програмним забезпеченням з можливістю отримання поглибленої диференційованої фахової підготовки.
Велика увага на заняттях приділяється дотриманню правил техніки безпеки під час роботи за комп’ютером. З метою збереження здоров’я учнів регулярно проводяться інструктажі з Т.Б. під час занять виконуються вправи для зняття втоми, виготовлено інформаційні стенди для наочності.
Вихованці вчаться проводити різноманітні дослідження. Так вихованка гуртка Козак Маріна проводила дослідження на тему «Порівняльне вивчення відгодівельних та м′ясних якостей свиней беконного напрямку продуктивності при інтенсивному способі відгодівлі» та представляла свою роботу під час обласного збору юних натуралістів Хмельниччини, за що була відзначена дипломом.
  Вихованці гуртка, в складі команди «ДунNaturalists», прийняли участь в заочному турі національного етапу Турніру юних натуралістів та здобули право на участь в очному етапі.
  Про результат участі нашої команди в очному етапі ТЮН читайте тут.

Презентація рішень завдань заочного етапу Турніру юних натуралістів 2014


Немає коментарів: